אודות

עורכת הדין ומגשרת

רנין סואלחי דיבסי

ברוכים הבאים

נעים מאודאני עורכת הדין רנין דיבסי, נשואה לאניס ואמא ל– 3 ילדים מקסימים 😊 ארין, סלין ורם.

לאחר סיום תיכון, בגיל 18,  התחלתי לעבוד במשרד עורכי דין חיל, דורון, דוידוביץ, אשר ייצג חברות ביטוח בתחום הנזיקין.

לאחר פירוק השותפות במשרד, המשכתי לעבוד עם, אחד השותפים, עורך דין רם דורון אשר ביחד עם עורך הדין עילם בורבין הקים את משרד "דורון בורבין צופין ושות'" שהינו אחד המשרדים הגדולים המייצגים חברות הביטוח בתחום הביטוח.  

בתחילת דרכי, עבדתי כמזכירה ועם השנים לאחר שצפיתי ולמדתי מקרוב את תחום הנזיקין ולאחר שהרגשתי כי התחום קרוב לליבי ואני מעוניינת להיות בלב העשייה ולא רק לצידה, החלטתי לצאת לדרך וללמוד משפטים

במשך שנים רבות, כסטודנטית, כעורכת דין מתחילה ולאחר מכן כעורכת דין ותיקה (שאף מונתה למנהלת המשרד!), למדתי מעורכי הדין במשרד, התעניינתי בכל תיק ותיק, ניהלתי תביעות, והרגשתי שאני חיה ונושמת את המקצוע, שהפך לחלק בלתי נפרד מחיי.

אחרי 17 שנים שעבדתי במשרד עורכי דין דורון, בורבין, צופין ושות' בהן , צברתי ידע רב ונסיון עשיר וביססתי היכרות עמוקה וקרובה עם חברות הביטוח, בחרתי לעבור לצד השני של המתרס ולנתב את הידע הרב שצברתי ואת רוח הלחימה והאמונה בצדק לטובת הנפגע! לפיכך, הקמתי את משרד "רנין דיבסימשרד עורכי דין"

הידע, הניסיון וההבנה היסודית של שני צידי המתרס, שנצברו בעבודה רבת שנים עבור חברות ביטוח, כמו גם בניהול תביעות רבות עבור לקוחות נגד חברות ביטוח, מקנים למשרדנו יתרון משמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

למשרדנו ניסיון עשיר ויתרונות רבים בכל הליך או תביעה בתחומי הנזיקין והביטוח. הטיפול בכל לקוח, ללא כל תלות בגובה הפיצוי העומד על הפרק, נעשה תוך שימת דגש על מתן שירות אישי, לחימה ללא פשרות ודאגה מירבית לטובת הלקוח. משרדנו מקנה  זמינות, מקצועיות ואחריות, המבטיחים שקט נפשי במהלך הטיפול, ופיצוי מירבי בסיומו

משרדנו לא מאמין ב"מקרים אבודים" והופך את הבלתי אפשרי לאפשריגם כשנדמה שאין סיכוי, נפעל למיצוי מלא של זכויות הלקוח במטרה לקבל את הפיצוי והטיפול המקסימלי. בנוסף, משרדנו מלווה כל לקוח באופן אישי בכל ההליכים הן מול חברות הביטוח בכל הערכאות הרלוונטיות והן מול הוועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי.   

משרדנו מעניק שירות מלא גם בשפה הערבית

בתביעות בתחום הביטוח אנו מתמקדים בייצוג מבוטחים בתחומים הבאים:

קבלת תגמולי ביטוח בגין אובדן כושר עבודה, סיעוד, פטירה (חו"ח), מחלות קשות, ניתוחים, תאונות אישיות, נכות מתאונה, תאונות תלמידים, וכן ביטוח קבוצתי

בתביעות נזיקין, אנו מתמחים בתביעות נזקי גוף ונפש שנגרמו, בין היתר, עקב תאונת דרכים  ותאונת עבודה

"אנשים מסוימים רוצים שזה יקרה, אנשים מסוימים מתפללים שזה יקרה, אחרים גורמים לזה לקרות" (מייקל ג'ורדן)

ההערכה והתודה שלכם = ההצלחה שלנו

התקשר עכשיו